Andri Needo, juhataja,kurmik@kurmik.ee, 51 77129
   
Siiri Pisukov, raamatupidaja, kurmik@kurmik.ee, 78 21511
Merle Meier, juhiabi, kurmik@kurmik.ee, 78 21511
Kadi Needo, haldusjuht, kurmik@kurmik.ee, 78 21511
Epp Needo, muinsuskaitse spetsialist, epp@kurmik.ee, 51 03659
Ülo Saar, töökaitse spetsialist, kurmik@kurmik.ee, 51 89679
   
Roomelt Needo, peainsener (ehitus, projekteerimine, arendus, kiilvaiandus), roomelt@kurmik.ee, 50 87096
 
Martti Rõõm, abitootmise juhataja (raudbetoon-, metalli- ja puitdetailide tootmine ning hankimine, masinabaasi arendus ja organiseerimine), martti@kurmik.ee, 56868455
 
Andres Rannamets, projektijuht (ehitus, restaureerimine), kurmik@kurmik.ee, 50 39361
 
Tõnu Soome, projektijuht (ehitus, eritööd), tõnu@kurmik.ee, 51 01287
   
Mati Laansalu, masinabaasi juht, mati@kurmik.ee, 50 39362
Aigar Needo, muinsuskaitse spetsialist, aigar@kurmik.ee, 52 62626
Talvi Trell, projekteerija, talvi@kurmik.ee, 51 65625
Madis Mürk, projekteerija, madis@kurmik.ee, 53 321705
Toomas Post, objektijuht, toomas@kurmik.ee, 52 57013
Lauri Lyra, objektijuht, lauri@kurmik.ee, 58 102424
Egert Ilisson, objektijuht, egert@kurmik.ee, 53 583816
Martin Laansalu, vaiatööde juht, martin@kurmik.ee, 55 530413