html5 templates



AS KURMIK on 1992. aastal asutatud erakapitalil baseeruv Eesti firma, mille juhiks ja aktsionäriks on Andri Needo. Ettevõte asub Võru linnas ja tegutseb ehitusalal projekteerimis- ja ehitustöödega.

AS Kurmik koosseisus olev projektgrupp tegeleb kiilvaivundamentide projekteerimise ja ehituse ajal vajalike insenerlahenduste ja tööjooniste koostamisega ning vajadusel projekteerimise peatöövõtuga. 2004. aastal eraldus AS Kurmikust 
OÜ Kurmik Projekt.






Üldkontaktid

Aadress:
Räpina mnt 7, 65606 Võru, Eesti
Email:
kurmik@kurmik.ee
Telefon:
78 21 511 

   

Äriregistri kood: 10244542
MTR koodid:
EP EK EH 10244542-0001
EK 10244542-0002
E 42/2002 

Meie inimesed

Andri Needo
juhataja
kurmik@kurmik.ee
51 77129
78 21511
Kadi Needo
haldusjuht (lapsepuhkusel)
Siiri Pisukov
raamatupidaja
Merle Meier
juhiabi

Roomelt Needo
peainsener
roomelt@kurmik.ee
50 87096
Andres Rannamets
projektijuht
kurmik@kurmik.ee
50 39361
Egert Illisson
projektijuht
egert@kurmik.ee
53 583816
Toomas Post
objektijuht
toomas@kurmik.ee
52 57013

Martti Rõõm
juhataja asetäitja
martti@kurmik.ee
56 868455
Mati Laansalu
mehaanik
mati@kurmik.ee
50 39362
Martin Laansalu
vaiatööde juht
martin@kurmik.ee
55 530413
Lauri Lyra
ojektijuht
lauri@kurmik.ee
58 102424

Aigar Needo
muinsuskaitse spetsialist
aigar@kurmik.ee
52 62626
Madis Mürk
projekteerija
madis@kurmik.ee
53 321705
Talvi Trell
projekteerija
talvi@kurmik.ee
51 65625
Epp Needo
muinsuskaitse spetsialist
epp@kurmik.ee
51 03659